У Житомирі пройде літературний фестиваль «Шодуарівська Альтанка»

У Житомирі відбудеться III Літературний фестиваль «ША» («Шодуарівська Альтанка»).

Далі розкаже «Житомир Тренд»

III Літературний фестиваль «ША» («Шодуарівська Альтанка») – конкурс для авторів прози і поезії двох вікових категорій:

  • Молодша група 10-15 років;
  • Юнацька група 15-45 років.

Загальна кількість фіналістів конкурсу – 40 поетів та прозаїків з усіх куточків України. Конкурс буде проходити 23 березня 2019р.  у 2 етапи.

І етап:

12.00 год. – Конкурс серед фіналістів літературного фестивалю (Житомирський обласний літературний музей, вул. Київська, 45).

ІІ етап:

  • 18.00 год. – «Поетичний слем» за участі кращих поетів з Житомира, Миколаєва, Києва, Львова, які будуть завойовувати прихильність містян своєю творчістю (кінотеатр «Жовтень», майдан ім. С.П. Корольова, 11)
  • 18.00 год. – «Поетичні дуелі»
  • 19.00 год. – Виступ музичного колективу Northern reeds (м. Житомир)
  • 20.00 год. – Імпровізації під музику
  • 20.30 год. – Нагородження переможців
  • 21.00 год. – Виступ музичного колективу Vночі (м. Дніпро)

За словами одного з організаторів фестивалю Вадима Жалюка,  «Шодуарівська альтанка» – це новітнє літературне об’єднання Житомира.

«Альтанківці або шаїсти, як вигадливо називають себе учасники, – це, власне, прибічники альтернативної творчості, позицією яких є оклик «ША» – своєрідний виклик напівшансонній-наскрізьпопсовій споживацькій масі», – розповідає Жалюк.

Вхід на фестиваль безкоштовний, запрошуються всі бажаючі.

Шодуарівська альтанка  (ША) — Всеукраїнський щорічний дводенний фестиваль поезії та прози, що проходить у місті Житомирі з 2017 року. У літературному фестивалі беруть участь поети та прозаїки з різних куточків України. Ініціаторами проведення фестивалю стали відомі житомирські поети Олег Климчук, Вадим Жалюк та Лариса Паламарчук

Фестиваль отримав назву на честь відомої у місті альтанки, яка розташована у парку Шодуара. За результатами фестивалю видається альманах, який складається з творів переможців, учасників та організаторів. У 2017 був виданий альманах під назвою «Людина чує якийсь момент».

Зазначимо, що фестиваль пройде за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Comments

.,.,.,.