Які гонорари у зірок серіалу “Гра престолів”

“Гра престолів” – серіал, де немає гендерної несправедливості. Всі актори, як чоловіки, так і жінки, отримали зарплату згідно їх статусу і важливості в стрічці. Скільки ж вдалося заробити законній спадкоємиці Залізного Трону, Матері Драконів, Дейенеріс Таргаріен? Далі розкаже «Житомир Тренд»

З огляду на те, що американський серіал “Гра престолів” на сьогоднішній час вважається одним з найпопулярніших і успішних проектів, не дивно, що актори заробили чималі гроші.

Творці “Ігри престолів” добре платять акторам

До 2014 року, коли проект НВО тільки розкручувався, цілком ймовірно, що актори отримували мінімальну заробітну плату, так як ніхто не знав, чи “вистрілить” серіал.

Після завершення 4-го сезону, в жовтні 2014 року, Емілія Кларк разом з чотирма своїми колегами, які виконують ключові ролі – Пітер Дінклейдж (Тіріон Ланністер), Кітом Харінгтон (Джон Сноу), Оленою Хіді (Серсея Ланністер) і Миколою Костер-Вальдано ( Джеймі Ланністер) – домовилася про збільшення зарплати.

Продюсери пішли назустріч своїм зіркам і погодилися на оплату в 300 тисяч доларів за кожен епізод. У підсумку, за 5 і 6 сезон, в кожному з яких було по 10 серій, британська актриса і її колеги заробили десь по 6 млн доларів.

Однак актори не стали зупинятися на досягнутому. Ще через кілька років Емілія, Кіт, Лена, Пітер і Микола знову переглянули свої контракти. На цей раз за кожну серію в 7 і 8 сезонах вони отримували по півмільйона доларів за кожен епізод.

З огляду на те, що в 7 сезоні було 7 епізодів, а в 8 – 6 серій, Емілія і її колеги заробили близько 6,5 млн доларів кожен.

Виходячи з цього, можна припустити, що актори заробили не менше 13 млн доларів, якщо враховувати приблизну оплату їх праці за перші чотири сезони. Адже не дарма Кіт Герінґтон раніше сказав: “Я не міг бажати кращої роботи, ніж зйомки в” Грі престолів “.

Заключний сезон телесаги виходить на екрани 14 квітня. Днями стало відомо, скільки по часу триватиме кожна з шести серій 8 сезону. На жаль, міні-фільму глядачам не побачити.

Comments

.,.,.,.