Бажання співати, сильніше онкології, або історія учасника “Голос країни” з Житомирщини

Підступна, страшна, нещадна, холоднокровна і т.д. Всі ці та багато інших епітетів і синонімів можна вжити відносно хвороби, яка не обирає собі жертву за якимись канонами і здебільшого виходить переможцем у двобої з людиною. Мільйони людей по всьому світу страждають на цю недугу і левова частка з них на жаль не в змозі подолати страшну суперницю, та існують ті, хто витягує щасливого квитка і виходить тріумфатором у поєдинку. Далі на zhytomyr-trend.

Чимало відомих особистостей у світі кіно, музики і шоу-бізнесу свого часу теж були змушені боротися з цим ворогом і більшість з них все ж залишали цей світ і найпам’ятніші з них, це:

  • Руслана Писанка
  • Богдан Ступка
  • Олесь Терещенко
  • Дмитро Маніфест
  • Віра Бочкур

І звісно ще тисячі знаменитостей по світу на жаль стали жертвами цієї недуги. 

“Голос країни”

Віктор Данюк з Олевського району, наш земляк, за яким не так давно з захватом спостерігали українські телеглядачі і пишалася рідна Житомирщина під час виступів на сцені “Голосу країни”. В 2018 році під час восьмого сезону шоу, виступ юного олевчанина з піснею “Pianoboy-кохання” спонукав Тіну Кароль повернути своє крісло. Колегами співачки по тренерському цеху того сезону були Потап, Сергій Бабкін і Джамала. Щоправда, до потрапляння на екрани телевізорів і визнання публіки, наш герой в свої юні роки встиг добряче поборотися з долею.

Удари долі і хвороба

Достеменно і остаточно невідомо, що саме трапилося з батьком хлопчика, але факт залишається фактом, що його Віктор за своє життя жодного разу так і не побачив. Матір, була дуже талановитою співачкою та її ім’я було відомим для жителів Житомирщини. Життя матері Віктора трагічно обірвалося в 2001 році і наш герой залишився повним сиротою у віці восьми років. Опікуватися маленьким співаком стали його старі бабуся і дідусь, а згодом і тітка. 

Безсумнівно, що хлопчику передався талант від матері, який йому судилося нести далі в пам’ять про найріднішу жінку. Сцени районних і обласних масштабів, ось власне все, що міг дозволити собі Віктор, але бажання і потенціал бажали більшого. 

В 2010-х роках юнак став тріумфатором конкурсу від відомої радіостанції на Поліссі “Житомирська хвиля”. Сам конкурс називався “Перша нота” і мав достатньо серйозний резонанс серед творчої молоді нашого краю і виграти його було почесним досягненням. 

Сама “Житомирська хвиля” була однією з тих, хто згодом допомагала збирати кошти на лікування молодого таланту з Житомирщини. 

На момент виступу на сцені проекту “Голос країни” Віктору було 24 роки і вже до того моменту йому прийшлося вступити у двобій з хворобою ще в зовсім підлітковому віці. 

Існує інформація, що онкологія у Віктора розвинулася саме на фоні дитячих потрясінь і постійних нервових моментів, які супроводжували співака ще за часів життя з бабусею і дідусем. 

Два курси хіміотерапії і дві операції, саме стільки тривав двобій хлопця і хвороби, яку було переможено. Недуга відступила і молодий співак почав жити на повну, але напевно то грубо сказано, адже поруч немає найрідніших. 

На самому ж проекті до фіналу Віктору не вдалося дійти до фіналу, але в команді Тіни Кароль він точно виділявся і українській спільноті телеглядачів він безсумнівно запам’ятався. 

Сподіваємося, що наш край дочекається, що одного ранку про співака Віктора Данюка говоритимуть повсюди і квитки на його концерти будуть розлітатися миттєво. 

Сама Тіна Кароль стверджувала, що у юнака бархатовий і оригінальний тембр голосу, який виділяє його з поміж усіх. 

Шкода, що на своїх концертах артист завжди буде недораховувати кількох людей, яких би так хотів побачити, але хтозна, можливо саме вони з того світу допомогли юнаку продовжити справу родини. Перемогу на проекті юнак не здобув, але найголовніша звитяга в житті Віктора Данюка вже відбулася над хворобою. 

Comments

.,.,.,.